Više

  Javni pozivi Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica

  Najčitanije

  Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica objavilo je dva javna poziva: „Javni poziv izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine, raseljenim osobama u Bosni i Hercegovini i povratnicima u Federaciju Bosne i Hercegovine za podnošenje prijava za obnovu i rekonstrukciju stambenih jedinica u cilju povratka na područje općina Federacije Bosne i Hercegovine“ i „Javni poziv izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine, raseljenim osobama u Federaciji Bosne i Hercegovine i povratnicima iz Federacije Bosne i Hercegovine za podnošenje prijava za obnovu i rekonstrukciju stambenih jedinica u cilju povratka na područje općina Republike Srpske“.

  Javni pozivi su otvoreni do 17.01.2020. godine.

  Ovdje možete preuzeti javne pozive i prijavne obrasce

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti