Više

  Javni uvid u Nacrt rješenja o okolinskoj dozvoli investitora „Ćošković Industrie Service“ d.o.o. Domaljevac, za pogon – lakirnica

  Najčitanije

  Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša Županije Posavske u skladu sa člankom 88. stavcima (5) i (6) Zakona o zaštiti okoliša (“Službene novine FBiH”, broj: 15/21) stavlja na uvid NACRT Rješenja o okolišnoj dozvoli investitoru „Ćošković Industrie Service” d.o.o. Domaljevac za pogon lakirnice u Domaljevcu, Posavskih branitelja 66, Općina Domaljevac-Šamac.
  Primjedbe, sugestije i mišljenja na Nacrt predmetnog Rješenja mogu se dostaviti na adresu Ministarstva prometa, veza i zaštite okoliša Županije Posavske u pisanom obliku u roku od 8 dana od dana objave na web stranici na adresu:

  Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša
  Županije Posavske
  Aleja mira b.b.
  76290 Odžak

  MINISTARSTVO PROMETA VEZA I ZAŠTITE OKOLIŠA

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti