Javni uvid u Nacrt rješenja o okolinskoj dozvoli investitora „Ćošković Industrie Service“ d.o.o. Domaljevac, za pogon – lakirnica

Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša Županije Posavske u skladu sa člankom 88. stavcima (5) i (6) Zakona o zaštiti okoliša (“Službene novine FBiH”, broj: 15/21) stavlja na uvid NACRT Rješenja o okolišnoj dozvoli investitoru „Ćošković Industrie Service” d.o.o. Domaljevac za pogon lakirnice u Domaljevcu, Posavskih branitelja 66, Općina Domaljevac-Šamac.
    Primjedbe, sugestije i mišljenja na Nacrt predmetnog Rješenja mogu se dostaviti na adresu Ministarstva prometa, veza i zaštite okoliša Županije Posavske u pisanom obliku u roku od 8 dana od dana objave na web stranici na adresu:

Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša
    Županije Posavske
    Aleja mira b.b.