Jednokratna novčana pomoć za majke koje su rodile tijekom 2022. godine

Najčitanije

Ministarstvo zdravstva i socijalne politike Županije Posavske obavještava zaposlene i nezaposlene majke koje su rodile tijekom 2022.godine da mogu ostvariti pravo na jednokratnu novčanu pomoć do 27.01.2023. godine.

Za ostvarivanje navedenog prava mogu se obratiti u Ministarstvo zdravstva i socijalne politike Županije Posavske sa sljedećim dokazima:
-Rodni list djeteta,
-Potvrda o prebivalištu jednog od roditelja,
-Transakcijski broj računa banke jednog od roditelja.

Zahtjev se može podnijeti osobno ili poslati preporučeno poštom na adresu Ministarstvo zdravstva i socijalne politike Županije Posavske, Jug I bb, 76270 Orašje. Obrazac zahtjeva može se preuzeti na službenoj internet stranici www.zupanijaposavska.ba i na poveznici ispod.

MINISTAR
Damir Živković, mag.oec

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti