Više

  Jednokratna novčana pomoć za majke koje su rodile tijekom 2023. godine

  Najčitanije

  Ministarstvo zdravstva i socijalne politike Županije Posavske obavještava zaposlene i nezaposlene majke koje su rodile tijekom 2023.godine da mogu ostvariti pravo na jednokratnu novčanu pomoć, zaposlene u iznosu od 200,00 KM i nezaposlene u iznosu od 500,00 KM.
  Uz zahtjev za ostvarivanje prava potrebno je priložiti:
  -Rodni list djeteta,
  -Potvrda o prebivalištu jednog od roditelja,
  -Transakcijski broj računa banke jednog od roditelja,

  Zahtjev podnijeti u što kraćem roku, osobno ili poslati preporučeno poštom na adresu Ministarstvo zdravstva i socijalne politike Županije Posavske, Jug I bb, 76270 Orašje. Obrazac zahtjeva može se preuzeti na službenoj internet stranici www.zupanija posavska.ba.

  Napomena:
  Jednokratna novčana pomoć za nezaposlene majke koje su rodile tijekom 2023.godine će biti isplaćena na temelju evidencije ovoga Ministarstva, te nije potrebna dostava dokumentacije.

  M I N I S T A R
  Damir Živković, mag.oec

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti