Više

  Kolona sjećanja Orašje – Vukovar

  Najčitanije

  Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata HR H-B podružnica Orašje obavijestila je javnost da su i ove godine organizirali Kolonu sjećanja Orašje – Vukovar kako bi se poklonili herojima i žrtvama Vukovara. Ove godine Kolona sjećanja kreće u subotu 16. studenog iz Orašja u 7,45 sati, kojoj će se pridružiti Kolona sjećanja Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata HR H-B podružnica Domaljevac-Šamac kako bi zajedno krenuli u hodu put Vukovara.

  -Hodnjom do Vukovara krenut će osamdeset dragovoljaca-veterana, RVI-a i djeca poginulih branitelja Posavskog kraja, kako bi se 18. studenog pridružili Križnom putu – Koloni sjećanja u krugu bolnice Vukovar. Na putu od Orašja do Vukovara, branitelji će paliti svijeće i polagati cvijeće kroz općine i gradove kroz koje budu prolazili, navodi u priopćenju predsjednik Ilija Mišković.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti