Više

  Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i športa

  Najčitanije

  -Kako su vjerske ustanove one kojima također u okviru grantovskih sredstava iz Proračuna Županije Posavske pomažemo, smatrao sam važnim obići ih na terenu, kako bih se detaljnije upoznao sa aktualnim projektima kojima pomažemo proračunskim sredstvima, kazao je ministar prosvjete, znanosti, kulture i športa u Vladi ŽP Drago Kopić nakon obilaska vjerskih ustanova u općini Odžak, župa u Posavskoj Mahali i Potočanima, te samostana sestara Franjevki Marijinih Misionarki.

  -U župi u Posavskoj Mahali upoznat sam sa aktualnim projektom unutarnjih radova u župnoj crkvi. U župi u Potočanima razgovarali smo o mogućnostima za pomoć u tehničkoj potpori ozvučenja crkve. Rado sam obišao i prostor samostana sestara Franjevki Marijinih Misionarki koje strpljivim, skromnim i ustrajnim radom doprinose životu zajednice, osobito kroz pomoć koju pružaju od samog početka radu „Kuće nade“ koja brine o djeci sa posebnim potrebama, izjavio je ministar Kopić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti