Više

  MUP ŽP – Pronalazak nasada indijske konoplje u Tolisi

  Najčitanije

  Nastavljajući pojačan rad na otkrivanju i dokumentiranju kaznenih djela iz oblasti zlouporaba opojnih droga, službenici kriminalističke policije MUP Županije Posavske su, temeljem prethodno prikupljenih kriminalističko-obavještajnih saznanja, pronašli nasade indijske konoplje na lokaciji uz rijeku Tolisu u mjestu Tolisa, općina Orašje o čemu je obaviješteno nadležno tužiteljstvo Županije Posavske.

  Na mjestu događaja, a po nalogu dežurnog tužitelja, obavljen je očevid kojim je pronađeno dvadeset stabljika navedene opojne droge visine od cca 2 metra čime je počinjeno kazneno djelo „Neovlaštena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga“ opisano u čl.283. KZ F BiH. Policijski službenici će nastaviti operativni rad na terenu s ciljem otkrivanja svih uključenih u proces proizvodnje i uzgoja opojne droge, izvijestio je glasnogovornik Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti