Više

  Na Sindikalnim sportskim igrama u Neumu i ekipa iz Županije Posavske

  Najčitanije

  Koordinacijski odbor Sindikata državnih službenika i namještenika Županije Posavske, sudjelovao je na 10. sindikalnim sportskim igrama u Neumu. Ekipa iz Županije Posavske brojala je 12 sudionika koji su se natjecali u malom nogometu, odbojci, pikadu, košarci za muškarce i basketu za žene, stolnom tenisu, streljaštvu i bacanju registratora u cilj.

  -Iako su i prijašnjih godina imali izvrsnih sportskih rezultata, ove godine taj rezultat još je i poboljšan. Tako su naši predstavnici od između 10 ekipa osvojili prvo mjesto u odbojci na pijesku mješovito, drugo mjesto u stolnom tenisu za žene i treće mjesto u malom nogometu. Rezultat je time veći ako se zna da su druge ekipe imale puno veći broj sudionika. Ekipa iz Županije Posavske ukupno je bila četvrtoplasirana. Bolji od nas bili su jedino Federalna koordinacija, Koordinacija Sarajevske županije i koordinacija Tuzlanske Županije, izjavio je predsjednik KO Županije Posavske Daniel Dominković.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti