Više

  Natječaj za financiranje studentskih projekata

  Najčitanije

  XX. Saziv Studentskog zbora Sveučilišta u Mostaru je na 4. radnoj sjednici donio odluku o raspisivanju natječaja za financiranje studentskih projekata sukladno Pravilniku o financiranju studentskih projekata.
  Projekt za koji se traži financijska potpora mora imati značaj za studente Sveučilišta u Mostaru, Studentski zbor, ali i za Sveučilište. Sami projekti moraju biti takvi da doprinose kvaliteti studentskog standarda promičući Zbor i Sveučilište. Pravo sudjelovanja na natječaj imaju studenti Sveučilišta u Mostaru, podružnice Studentskog zbora na ustrojbenim jedinicama, studentske udruge te skupine studenata koje djeluju na Sveučilištu.
  Aplikacije je potrebno dostaviti u Ured Studentskog zbora te poslati kopiju u elektronskom obliku na email adresu: studentski.zbor@sum.ba.
  Natječaj je otvoren od 3. ožujka do 13. ožujka 2020. godine do 14 sati.

  Ovdje možete pogledati i preuzeti natječaj i obrasce.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti