Više

  Neeksplodirana ubojita sredstva

  Najčitanije

  Obzirom da smo od strane pripadnika Oružanih Snaga BIH obaviješteni da su 22.05.2017 godine na lokaciji „Noćni bar“ u Lepnici pronašli neeksplodirani trenutni tromblon koji je prije njihovog dolaska radi prikupljanja ostataka opreme i uništenja pronađenih sredstava nestao kao i 50 kolića kojima se obilježava teren apeliramo stanovnicima u okruženju da obrate pozornost na ponašanje po ovom osnovu. Sam čin otuđenja opreme i eksplozivnih stvari je ozbiljno kazneno djelo a posljedica zloupotrebe i za izvršitelja i njemu bliske može biti i smrtonosna. Molimo Vas „nemirnog duha“ da se ponašate u skladu sa propisima kako ne biste izvali štetne posljedice po sebe i okolinu.

  GLASNOGOVORNIK
  Josip Dominković
  Mag.Ing.promet

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti