Neeksplodirana ubojita sredstva

Najčitanije

Obzirom da smo od strane pripadnika Oružanih Snaga BIH obaviješteni da su 22.05.2017 godine na lokaciji „Noćni bar“ u Lepnici pronašli neeksplodirani trenutni tromblon koji je prije njihovog dolaska radi prikupljanja ostataka opreme i uništenja pronađenih sredstava nestao kao i 50 kolića kojima se obilježava teren apeliramo stanovnicima u okruženju da obrate pozornost na ponašanje po ovom osnovu. Sam čin otuđenja opreme i eksplozivnih stvari je ozbiljno kazneno djelo a posljedica zloupotrebe i za izvršitelja i njemu bliske može biti i smrtonosna. Molimo Vas „nemirnog duha“ da se ponašate u skladu sa propisima kako ne biste izvali štetne posljedice po sebe i okolinu.

GLASNOGOVORNIK
Josip Dominković
Mag.Ing.promet

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti