Više

  Obavijest o akciji pojačane kontrole sudionika u prometu

  Najčitanije

  Obavještavaju se građani da će se dana 23/24. ožujka 2024. godine u vremenu od 23,30 do 04,00 sati na području nadležnosti PU Orašje provesti akcija pojačane kontrole sudionika u prometu.
  Akcija će se provesti na većem broju lokacija u naseljenim mjestima kao i izvan naselja na području grada Orašja. Policijski službenici će prilikom postupanja naglašeno kontrolirati vozače koji upravljaju: vozilima pod utjecajem alkohola, koji upravljaju prije stjecanja prava na upravljanje ili pod zaštitnom mjerom zabrane upravljanja, vozilima bez važeće registracije, tehničku ispravnost vozila, prekoračenje dozvoljene brzine kretanja, koji tijekom vožnje koriste mobilni telefon ili ne koriste sigurnosni pojas.

  GLASNOGOVORNIK
  Zdenko Ćubel


  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti