Više

  Obavijest o obavljanju preventivnih mjera – dezinfekcija, dezinsekcija i deratizacija

  Najčitanije

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske dobio je odobrenje za obavljanje preventivnih mjera dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije poslova koji uključuju upotrebu otrova iz II. i III. grupe na području Županije Posavske. Obimom poslova, po Rješenju izdanog od strane Federalnog ministarstva zdravstva, obuhvaćene su   DDD mjere, kao opće  i posebne  DDD mjere za  sprječavanje, suzbijanje i suzbijanje širenja  zaraznih bolesti. Pozivamo sve pravne i fizičke osobe na Županiji Posavskoj, koje imaju potrebu i pravno propisanu obavezu za izvršenje DDD mjera po propisanim rokovima, da se mogu  pravovremeno obratiti Zavodu za javno zdravstvo Županije Posavske. Kontakt telefon: 031 711 905 i 031 714 608, izvijestili su iz Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti