Obavijest o pojačanoj kontroli mjerenja brzine vozila

Najčitanije

Obavještavaju se svi građani, a posebice vozači motornih vozila, da će u narednom periodu policijski službenici Uprave policije, MUP-a Županije Posavske vršiti pojačanu kontrolu brzine kretanja vozila uređajima za mjerenje brzine, a u skladu s mjerama i aktivnostima predviđenih planom operativne akcije „Pomozimo djeci u prometu-poštujte prometne znakove“.
Pojačana kontrola brzine kretanje vozila će se vršiti na području cijele Županije Posavske, a posebice na sljedećim lokacijama:

– PU Orašje, općine Orašje i Domaljevac-Šamac:
1. Križanje II. i XI. ulice u Orašju,
2. Regionalna cesta R-463 kod parka u mjestu Donja Mahala, općina Orašje,
3. Regionalna cesta R-463 kod spomen obilježja poginulim braniteljima u mjestu Bok, općine Orašje,
4. Magistralna cesta M-14.2 kod osnovne škole „Braće Radića“ u mjestu Domaljevac, općina Domaljevac-Šamac.

– PU Odžak:
1. Magistralna cesta M-14.2 kod područne osnovne škole u mjestu Gornja Dubica,
2. Magistralna cesta M-14.2 kod područne osnovne škole u mjestu Novo Selo

Pozivamo vozače motornih vozila da prilikom sudjelovanja u prometu poštuju prometna pravila i propise, naročito ona koja se odnose na ograničenja brzine kretanje vozila, s naglaskom na ograničenje brzine od 40 km/h u zoni školskih objekata.

GLASNOGOVORNIK
Zdenko Ćubel

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti