Više

  Obavijest o pojačanoj kontroli mjerenja brzine vozila

  Najčitanije

  Obavještavaju se svi građani, a posebice vozači motornih vozila, da će u narednom periodu policijski službenici Uprave policije, MUP-a Županije Posavske vršiti pojačanu kontrolu brzine kretanja vozila uređajima za mjerenje brzine, a u skladu s mjerama i aktivnostima predviđenih planom operativne akcije „Pomozimo djeci u prometu-poštujte prometne znakove“.
  Pojačana kontrola brzine kretanje vozila će se vršiti na području cijele Županije Posavske, a posebice na sljedećim lokacijama:

  – PU Orašje, općine Orašje i Domaljevac-Šamac:
  1. Križanje II. i XI. ulice u Orašju,
  2. Regionalna cesta R-463 kod parka u mjestu Donja Mahala, općina Orašje,
  3. Regionalna cesta R-463 kod spomen obilježja poginulim braniteljima u mjestu Bok, općine Orašje,
  4. Magistralna cesta M-14.2 kod osnovne škole „Braće Radića“ u mjestu Domaljevac, općina Domaljevac-Šamac.

  – PU Odžak:
  1. Magistralna cesta M-14.2 kod područne osnovne škole u mjestu Gornja Dubica,
  2. Magistralna cesta M-14.2 kod područne osnovne škole u mjestu Novo Selo

  Pozivamo vozače motornih vozila da prilikom sudjelovanja u prometu poštuju prometna pravila i propise, naročito ona koja se odnose na ograničenja brzine kretanje vozila, s naglaskom na ograničenje brzine od 40 km/h u zoni školskih objekata.

  GLASNOGOVORNIK
  Zdenko Ćubel

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti