Više

  Obavijest poljoprivrednim proizvođačima o prijavi plana proizvodnje za 2020. g.

  Najčitanije

  Obavještavaju se poljoprivredni proizvođači da sukladno Zakonu o novčanim potporama u poljoprivredi i ruralnom razvoju (Službene novine Federacije BiH“, broj: 42/10) i Pravilniku o načinu i uvjetima ostvarivanja novčane potpore po modelu poticaja proizvodnji („Službene novine Federacije BiH“, broj: 32/17., 55/17. i 56/18.), dužni su obvezno izvršiti prijavu plana proizvodnje za koju očekuju potporu u narednoj 2020. godini, najkasnije do 15.11.2019. godine.

  Prijava plana proizvodnje je uvjet za sudjelovanje u programu potpore za sve proizvodnje, također poljoprivredni proizvođači imaju obvezu pridržavati se propisanih rokova za prijavu plana proizvodnje.

  Prijava plana proizvodnje obavlja se u resornom Ministarstvu na propisanom Obrascu (Obrazac PPP), svakim radnim danom od 08,00 do 16,00 sati, za sve dodatne informacije obratiti se na tel. 031 714 364, izvijestila je pomoćnica ministra u Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Manda Oršolić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti