Više

  Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   

  Bosna i Hercegovina
  Federacija Bosne i Hercegovine
  Županija Posavska
  Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva

   

  Broj:08-01-67-10/16
  Orašje, 18.04. 2016. godine

   

   

  PREDMET: Obavijest za kandidata sa Liste uspješnih kandidata;

   

  Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“, broj 3/14), obavještavamo  kandidata sa Liste uspješnih kandidata, utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za upravljanje i koordinaciju sredstava za razvoj u Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske – Katu Baotić, da će se razgovor obaviti dana 20. 04. 2016. godine (srijeda), u 14:00 sati, u prostorijama Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske, ured broj 6.

   

  Ministar

  Mato Brkić

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti