Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata

Najčitanije

 

 

 

 

 
BOSNA I HERCEGOVINA
FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE
POSAVSKI KANTON
OPĆINSKI SUD U ORAŠJU
Broj: 025-0-Su-15-000 643
Orašje, 07.07.2016. godine

PREDMET: Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata-
Sukladno čl. 4. Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa Liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ br. 3/14) obavještavamo kandidata sa Liste uspješnih kandidata utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta „Stručni suradnik za registar društava“ u Općinskom sudu u Orašju, LJUBICU DUJMENOVIĆ da će se razgovor obaviti dana 15.07.2016. godine u 09.00 sati u zgradi Općinskog suda u Orašju u uredu br. 13.

Predsjednik suda
Darko Župarić

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti