Više

  Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata

  Najčitanije

   

   

   

   

   
  BOSNA I HERCEGOVINA
  FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE
  POSAVSKI KANTON
  OPĆINSKI SUD U ORAŠJU
  Broj: 025-0-Su-15-000 643
  Orašje, 07.07.2016. godine

  PREDMET: Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata-
  Sukladno čl. 4. Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa Liste uspješnih kandidata („Narodne novine Županije Posavske“ br. 3/14) obavještavamo kandidata sa Liste uspješnih kandidata utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta „Stručni suradnik za registar društava“ u Općinskom sudu u Orašju, LJUBICU DUJMENOVIĆ da će se razgovor obaviti dana 15.07.2016. godine u 09.00 sati u zgradi Općinskog suda u Orašju u uredu br. 13.

  Predsjednik suda
  Darko Župarić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti