Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata

Najčitanije

 

Bosna i Hercegovina
Federacija Bosne i Hercegovine
Ž U P A N I J A P O S A V S K A
Ministarstvo financija
Orašje

Broj:04-34-51-12/16
Orašje, 16.05.2016.godine

 

                                                                                     Služba za odnose s javnošću

                                                                                             Županije Posavske

 

Predmet: Obavijest za kandidate sa Liste uspješnih kandidata

 

Na temelju članka 4.(1) Pravilnika o načinu obavljanja razgovora sa kandidatima sa liste uspješnih kandidata («Narodne novine Županije Posavske» broj 3/14), obavještavamo kandidate sa Liste uspješnih kandidata, utvrđene nakon održanog stručnog ispita za popunu radnog mjesta – stručni suradnik za plaćanje u Ministarstvu financija Županije Posavske: Danijela Ivanković i Marka Živković, da će se razgovor obaviti dana 19.05.2016. godine (četvrtak), u 12:00 sati u prostorijama Ministarstva financija Županije Posavske.

 

  MINISTRICA

Nada Ćulap, dipl.oec.

 

 

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti