Više

  Obavijest Zavoda za javno zdravstvo o dezinsekciji u općini Odžak

  Najčitanije

  Obavještavamo građane Županije Posavske da Federalna civilna zaštita u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo i općinama Županije Posavske provodi mjere zaštite -dezinsekciju, radi zaštite zdravlja, kako samih građana, tako i njihovih gospodarstava kroz  tretman suzbijanja razmnožavanja i uništenja odraslih formi komaraca.
  Nakon tretiranja zaprašivanjem komaraca na područjima općina Orašje i Domaljevac-Šamac, ukoliko to vremenske prilike dopuste, provest će se u iduća dva do tri dana počevši  01.06.2016.godine , na području općine Odžak u kasnim večernjim satima od 19-23 sata.

  Upozoravaju se građani, posebno pčelari da poduzmu potrebne mjere za zaštitu pčela zaklanjajući pčele kartonom ili drugim pokrivačima ,sredstvima za održavanje društva pčela uz insistiranje da se pčelinja društva ne zatvaraju kako to navode mišljenja stručnjaka, izvijestili su iz Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti