Više

  Obilježena 32. obljetnica osnivanja 102. brigade HVO-a

  Najčitanije

  U sklopu programa obilježavanja 32. obljetnica osnivanja 102. odžačke brigade Hrvatskog vijeća obrane polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća ispred Središnjeg spomenika poginulim braniteljima u Odžaku počast poginulim, nestalim i umrlim braniteljima odala su brojna izaslanstva.
  Vijence su položili ministar branitelja u Vladi Županije Posavske Ilija Mišković kao i izaslanstvo Vlade i Skupštine Županije Posavske. Među visokim gostima bili su Anto Zelić, posebni savjetnik predsjednika Vlade RH i izaslanik ministra hrvatskih branitelja Tome Medveda kao i Branko Cindrić koordinator udruga brodsko posavske županije. Vijence su položila izaslanstva Koordinacije braniteljskih udruga Općine Odžak i Županije Posavske, Općinskog vijeća, Općine Odžak, Policijske uprave Odžak, Oružanih snaga Bosne i Hercegovine, Gradskog obora HDZ Derventa, te predstavnici lokalnih političkih stranaka.

  Molitvu za sve poginule branitelje predmolio je odžački župnik i dekan Doborskog dekanata preč. Ilija Orkić.
  Nakon polaganja vijenaca u župnoj crkvi Glavosjeka sv. Ivana Krstitelja u Odžaku služena je sveta misa zadušnica za poginule branitelje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti