Više

  Objavljen Javni poziv za utvrđivanje Liste upravitelja

  Najčitanije

  Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja Vlade Županije Posavske objavilo je Javni poziv za utvrđivanje Liste upravitelja. Javnim pozivom utvrđuju se način i uvjeti podnošenja prijava pravnih osoba, fizičkih osoba – obrtnika i jednog ili više etažnih vlasnika za listu osoba koje mogu obavljati poslove upravitelja na području Županije Posavske. Pravo sudjelovanja u Javnom pozivu imaju pravne osobe, fizičke osobe-obrtnici i jedan ili više etažnih vlasnika, koji ispunjavaju opće i posebne uvjete utvrđene Pravilnikom o obavljanju poslova upravitelja i načinu izbora upravitelja („Narodne novine Županije Posavske“, broj 17/20).

  Javni poziv za utvrđivanje Liste upravitelja možete preuzeti ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti