Više

  Obuka za poljoprivredne savjetodavce

  Najčitanije

  U petak, 13.09.2019. godine, u prostorijama Školskog centra fra Martina Nedića u Orašju započela je obuka poljoprivrednih savjetodavaca sukladno odredbama Zakona o poljoprivrednim savjetodavnim službama gdje je propisano da za vršenje poslova savjetodavne djelatnosti poljoprivredni savjetodavci zaposleni u javnim poljoprivrednim savjetodavnim službama moraju posjedovati certifikat kojim dokazuju da su prošli obuku propisanu navedenim Zakonom i da imaju položen stručni ispit za savjetodavce.

  Teoretska i praktična obuka za certificiranje organizirana je od strane Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske i Agronomskog i prehrambeno – tehnološkog fakulteta Sveučilišta u Mostaru kao ovlaštene stručne i naučno – obrazovne institucije za provođenje iste.

  Za sudionike koji su prošli obuku biti će naknadno organizirano polaganje stručnog ispita izvijestili su iz Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti