Više

  Održano županijsko natjecanje iz prve pomoći

  Najčitanije

  Osnovna škola „Orašje“ iz Orašja pobjednik je županijskog natjecanja iz prve pomoći, sekcija podmladak, dok je u kategoriji mladih odnosno srednjoškolaca prvo mjesto osvojila zajednička ekipa oraških srednjoškolaca Tutti Fratelli. Oni će u subotu 12. svibnja predstavljati Županiju Posavsku na federalnom natjecanju, koje će se održati u Mostaru. Drugo mjesto, u kategoriji podmlatka Crvenog križa osvojila je škola domaćin – OŠ Stjepana Radića Bok, a treće mjesto OŠ Vladimira Nazora Odžak, dok je srednjoj školi Pere Zečevića Odžak, pripalo drugo mjesto u kategoriji mladih Crvenoga križa. Pokrovitelj županijskoga natjecanja iz prve pomoći je Županijska organizacija Crvenog križa.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti