Više

  Pismo potpore Vlade Županije Posavske nastradalima od potresa u RH

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić uputio je pismo potpore veleposlaniku Republike Hrvatske u BiH i županima županija u Republici Hrvatskoj koje su nastradale od posljednjeg potresa koji se zbog svoje siline osjetio i na području Županije Posavske.

  -S tugom smo primili vijest o potresu koji je nanio nenadoknadiv gubitak ljudskih života i veliku materijalnu štetu.

  U ovom teškom trenutku kada se svi borimo s pandemijom koronavirusa, područje središnje Hrvatske, posebno Sisačko-moslavačke županije, ali i područja Zagrebačke i Karlovačke županije, suočavaju se i s posljedicama razornoga potresa.

  Stoga Vam, u ime Vlade Županije Posavske i svoje osobno upućujem izraze suosjećajnosti i prijateljske potpore. Naše misli su uz obitelji stradalih i one koji su ostali bez krova nad glavom.

  Sukladno našim mogućnostima, uključit ćemo se u aktivnosti pomoći u saniranju posljedica ove prirodne katastrofe.

  S izrazima solidarnosti i poštovanja,

  predsjednik Vlade Županije Posavske
  Đuro Topić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti