Više

  Počela nastava u školama u Županiji Posavskoj

  Najčitanije

  Jutros, nakon višemjesečne nastave na daljinu i školskog raspusta, ponovno se oglasilo školsko zvono u svim osnovnim i srednjim školama u Županiji Posavskoj. Nastava se odvija uz poštivanje propisanih higijensko-epidemioloških mjera, učenici su u školskim klupama, a obrazovni djelatnici na svojim radnim mjestima. Idući ponedjeljak pridružit će im se i učenici predškole i prvih razreda.

  Ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske Ana Andrić, danas je u obilasku svih škola, a također će danas biti donirane i distribuirane po dvije platnene zaštitne maske za sve učenike i obrazovne djelatnike.

  -Nadamo se, da ćemo sve poteškoće, na koje budemo nailazili u ovoj izazovnoj nastavnoj godini, rješavati zajednički i uspješno, na dobrobit naših učenika i uvijek imajući u vidu da je zdravlje naše djece i prosvjetnih djelatnika, na prvom mjestu, poručila je Ana Andrić, ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti