Više

  Podnesena kaznena prijava za provale u Domaljevcu

  Najčitanije

  Nakon provedenog višemjesečnog kriminalističkog istraživanja u okviru kojeg su poduzimane planske i koordinirane aktivnosti službenika kriminalističke policije MUP-a Županije Posavske s više policijskih agencija u okružju, službenici kriminalističke policije PU Orašje su, nadležnom tužiteljstvu Županije Posavske, podnijeli izvješće protiv dvadeset osmogodišnjeg R.G., četrdeset devetogodišnjeg V.G. i trideset šestogodišnjeg D.J., sva trojica iz Zvornika, zbog postojanja osnova sumnje da su počinili dva kaznena djela „Teške krađe“ na području općine Domaljevac-Šamac. Također su policijski službenici Sektora kriminalističke policije MUP Županije Posavske protiv imenovanih nadležnom tužiteljstvu Županije Posavske dostavili izvješće zbog postojanja osnova sumnje da su počinili kaznena djela „Sprječavanje službene osobe u obavljanju službene radnje“ i „Ugrožavanje javnog prometa“.

  Službenici kriminalističke policije MUP-a Županije Posavske su razmjenom informacija i operativnih saznanja te provođenjem operativno-taktičkih radnji, kao i pretragama objekata i vozila na više lokacija, prikupili određen broj materijalnih dokaza, od kojih je dio i vještačen, a koji će biti korišteni tijekom kaznenog postupka.

  GLASNOGOVORNIK
  Zdenko Ćubel

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti