Više

  Pohvala DVD-u Odžak na svečanoj sjednici stožera civilne zaštite Županije Posavske

  Najčitanije

  U povodu Međunarodnog dana Civilne zaštite u prostorijama MUP-a Županije Posavske jučer (13.03.) u Orašju održana je svečana sjednica stožera civilne zaštite Županije Posavske na kojoj je dodijeljeno priznanje DVD-u Odžak. Pohvalu je dodijelio Ilija Jezidžić, direktor Županijske uprave civilne zaštite. Zahvalio se vatrogasnom društvu, osobito zbog zalaganja u prošloj godini kada su značajno doprinijeli u gašenju požara na brojnim lokacijama. Pri tome su, naglasio je Jezidžić, odžački vatrogasci proveli puno vremena na terenu i pokazali veliko zalaganje. U ime DVD-a Odžak Pohvalu je primio Mato Dujak, tajnik DVD Odžak.
  -Imali smo ukupno 54 požara od kojih 2 požara na motornim vozilima, 5 požara na obiteljskim kućama a ostalo su bili požari niskog raslinja i korova, pojasnio je Dujak.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti