Više

  Pokušaj ubojstva, priopćenje za javnost

  Najčitanije

  Obzirom da smo uspješno okončali istragu vezanu uz događaj koji se dogodio u ranim jutarnjim satima 12.02.2017 godine u Orašju prilikom koga su do strane tada nepoznatih osoba fizički napadnuta trojica mladića iz Tolise i Kostrča,općina Orašje,uslijed kojeg su navedeni zadobili teške tjelesne ozlijede opasne po život izvješćujemo cijenjenu javnost da policijski službenici uprave policije MUP ŽP zbog postojanja osnova sumnje da su počinili pokušaj kaznenog djela ubojstva,provode kriminalističku istragu nad četvoricom osumnjičenika od kojih su dvojica lišena slobode i privedeni u policijsku stanicu Orašje o čemu smo vas već u jutarnjim vijestima izvijestili dok se upravo provodi lišenje slobode i druge dvojice koji će biti privedeni u policijsku stanicu u Orašju. Nakon provedbe kriminalističke istrage protiv navedenih će nadležnom tužilaštvu biti podneseno izvješće o postupanju policijskih službenika. O samim detaljima koji neće štetiti istrazi ćemo Vas izvijestiti nakon okončanja kompletne istrage.
  Obzirom da se na društvenim mrežama na internetu a i među građanima na ulici pojavilo puno raznoraznih komentara navedenog događaja u kojima se iznose neutemeljene konstrukcije događaja te se neutemeljeno odgovornost za ovaj događaj predbacuje određenoj skupini građana,vjerskoj ili nacionalnoj ,apeliramo da se suzdržite ovakvih komentara i javnih ogovaranja obzirom da smo utvrdili ovo nisu bili razlozi za fizički obračun i izvršenje ovog kaznenog djela. Koristim priliku zahvaliti se na suradnji prije svega građanima i nama susjednim policijskim agencijama kako u Federaciji tako i u RS koje su dale doprinos otkivanju izvršitelja ovog kaznenog djela.

  GLASNOGOVORNIK
  Josip Dominković
  Mag.Ing.prometa

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti