Više

  Polaganje svečane prisege

  Najčitanije

  Nakon uspješno završenog školovanja i obuke na Policijskoj akademiji Federalnog ministarstva unutarnjih poslova u Sarajevu 4 kadetkinje i 14 kadeta, koji su se školovali za čin policajca su, danas (28. ožujka), položili svečanu prisegu pred ministrom unutarnjih poslova Županije Posavske Đurom Delić i ravnateljem policije MUP-a Županije Posavske generalnim inspektorom policije Miroslavom Živkovićem.
  Kadetkinjama i kadetima su se nakon položene svečane prisege prigodnim riječima dobrodošlice i čestitkama obratili ministar Delić i ravnatelj Živković kojim su im poželjeli puno uspjeha u radu kao i sretne nadolazeće blagdane potom su im dodijeljeni početni činovi u skladu s njihovim školovanjem te su potpisali Ugovore o probnom radu u trajanju od 12 mjeseci i biti će raspoređeni na rad u sve organizacijske jedinice Uprave policije MUP-a Županije Posavske nakon čega će, ukoliko zadovolje, biti primljeni u radni odnos na neodređeno vrijeme, izvijestio je glasnogovornik MUP-a Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti