Više

  Ponuda investicijskog ulaganja u Županiju Posavsku

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić danas (16.09.) u uredu Vlade ŽP u Orašju primio je gospodarstvenika Vlatka Barbarića, direktora i vlasnika tvrtke Union Foods Čitluk. Sastanku su nazočili i ministar gospodarstva, rada i prostornog uređenja u Vladi Županije Posavske Dragutin Živković i direktor Centra za poduzetništvo Općine Orašje Miroslav Maroš.

  Gospodin Barbarić je prezentirao poslovna postignuća svog poduzeća, te plan izgradnje pogona za proizvodnju tortilja na području Županije Posavske ukupne vrijednosti do 15 milijuna eura. Također je, sa druge strane, upoznat sa mjerama koje Vlada Županije Posavske i resorno Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja Vlade Županije Posavske ima za investitore, odnosno gospodarstvenike.

  Dogovoreno je da će uskoro uslijediti konkretno pismo namjere prema općinama Županije Posavske, te da će se nakon toga nastaviti daljnja komunikacija o mogućoj investiciji.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti