Više

  Potpisan Ugovor o izgradnji posljednje faze Kulturno športskoga centra u Orašju

  Najčitanije

  U sjedištu Vlade Županije Posavske u Orašju upriličeno je službeno potpisivanje Ugovora o izgradnji  posljednje faze Kulturno športskog centra u Orašju /športska dvorana/. Ugovor je potpisan između UNDP-a kao implementatora projekta  i poduzeća Vinković d.o.o. kao izvođača radova. Potpisan je ugovor i za vođenje stručnog nadzora sa poduzećem iz  Žepča. Ukupna vrijednost ugovorenih radova je 800.000 KM. Vlada Županije Posavske u tom iznosu sudjeluje sa 600.000 KM a UNDP sa 200.000 KM.

  -Početkom ove godine Vlada Županije Posavske je uspjela dogovoriti sa UNDP-om zajedničko financiranje posljednje faze izgradnje Kulturno športskog centra u Orašju. Kako bi ubrzali proceduru izbora najpovoljnijeg ponuđača taj posao je preuzeo UNDP. U Povjerenstvu za provođenje procedure izbora najpovoljnijeg ponuđača zastupljen je po jedan član iz općine kao vlasnika objekta i Vlade Županije Posavske kao sufinancijera. Rok izgradnje objekta je 75 kalendarskih dana što znači da bi objekt trebao biti završen sredinom rujna tekuće godine. Završetak izgradnje navedenog objekta omogućiti će održavanje nastave tjelesnog odgoja za učenike srednje škole, studente fakulteta…, razvoj dvoranskih sportova u Orašju kao i održavanje kulturnih manifestacija, izjavio je nakon potpisivanja ugovora predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti