Više

  Potpisani ugovori o dodjeli sredstava neprofitnim organizacijama i udrugama građana

  Najčitanije

  Temeljem usvojene Odluke o dodjeli sredstava iz Proračuna Županije Posavske za 2020. godinu neprofitnim organizacijama i udrugama građana, predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić u Vladi Županije Posavske u Orašju potpisao je ugovore sa predstavnicima 32 neprofitne organizacije i udruge građana, ukupno financijski vrijedne 50.000,00 KM.

  Podsjećamo, Rješenjem o imenovanju Povjerenstva za provođenje postupka po javnom pozivu za dodjelu sredstava iz Proračuna Županije Posavske za 2020. godinu neprofitnim organizacijama i udrugama građana, imenovano je Povjerenstvo za provođenje postupka po javnom pozivu. Povjerenstvo je utvrdilo i objavilo tekst Javnog poziva za dodjelu sredstava iz Proračuna Županije Posavske za 2020. godinu neprofitnim organizacijama i udrugama građana na internetskoj stranici Vlade Županije Posavske (www.zupanijaposavska.ba). Pristiglo je ukupno 50 prijava na Javni poziv, nakon čega je izvršeno otvaranje pristiglih prijava i utvrđivanje Popisa neprofitnih organizacija i udruga građana koje ispunjavaju uvjete za dodjelu sredstava, i to ukupno 32. Povjerenstvo je Vladi Županije Posavske dostavilo Popis neprofitnih organizacija i udruga građana koje ispunjavaju uvjete za dodjelu financijskih sredstava, nakon čega je Vlada ŽP usvojila Odluku o dodjeli sredstava iz Proračuna Županije Posavske za 2020. godinu neprofitnim organizacijama i udrugama građana, a predsjednik Vlade ŽP Topić stavio potpis na ugovore o dodjeli sredstava.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti