Više

  Potpisivanje Ugovora o izvođenju radova na izgradnji vatrogasnog doma u Donjoj Mahali

  Najčitanije

  U Vladi Županije Posavske danas je potpisan Ugovor o izvođenju radova na izgradnji vatrogasnog doma u Donjoj Mahali, nakon provedenog postupka javna nabave radova na izgradnji vatrogasnog doma u Donjoj Mahali i Odluke o izboru najboljeg ponuditelja. Ugovore su potpisali predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić i Đuro Vinković direktor poduzeća Vinković d.o.o. kao izvođač radova. Potpisivanju su nazočili i ravnatelj Županijske uprave civilne zaštite ŽP Ilija Jezidžić, predstojnik Ureda predsjednika Katarina Baotić, pomoćnik ravnatelja za javne nabave Zajedničke službe Vlade ŽP Mario Kopić i Nikola Ilišević koji je nadzor nad građevinskim radovima. Predmet ugovora je izgradnja vatrogasnog doma u Donjoj Mahali, 1. faza. Vrijednost radova iznosi 408.330,00 KM s uračunatim PDV-om i popustom na cijenu ponude ostvarenim u postupku e-Aukcije. Izvođač radova dužan je radove izvesti u roku od 90 dana od dana uvođenja u posao, a rok za uvođenje u radove je 15 dana od dana potpisivanja ugovora.
  -Izgradnjom vatrogasnog doma u Donjoj Mahali bi se povećali kapaciteti zaštite i spašavanja na području Županije Posavske kroz suvremeni centar koji bi služio ne samo mjerama protupožarne zaštite nego i obukama i pripremi svih onih službi koje trebaju djelovati u vanrednim situacijama, izjavio je predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti