Više

  Predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić održao sastanak s predstavnicima udruge „Matići u srcu“

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić održao je danas (11.7.) u zgradi Vlade ŽP u Orašju sastanak s predstavnicima udruge „Matići u srcu“. Na sastanku su razgovarali o radu udruge te o predstojećim aktivnostima.
  Predstavnici udruge „Matići u srcu“ su predsjedniku Vlade ŽP Đuri Topiću uručili knjigu „Obiteljska stabla sela Matići“, autora Jose Orkića te ga upoznali sa osnovnim aktivnostima udruge koje se prvenstveno odnose na osiguranje donacija za pomoć socijalno najugroženijim mještanima.
  Predsjednik Topić se zahvalio predstavnicima udruge „Matići u srcu“ na posjeti i poklonu te je istaknuo kako Vlada Županije Posavske podupire rad ove udruge kao dobar primjer i za druge slične inicijative.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti