Predsjednik Vlade ŽP Topić čestitao odbojkašicama i odbojkašima

Najčitanije

Proteklog je vikenda posavska odbojka u Orašju doživjela veliki uspjeh jer ima čak dva prvoligaša. Predsjednik Vlade Đuro Topić zahvalio je odbojkašicama i odbojkašima te upravi klubova: Ženskom odbojkaškom klubu Orašje i HOK Domaljevac što na najbolji način, kroz sportske uspjehe, dostojno prezentiraju Županiju Posavsku.

Odbojkašice Orašja, dvostrukom pobjedom protiv ekipe Centar ORT iz Sarajeva izborile su plasman u Premijer ligu BiH. HOK Domaljevac stigao je do samog vrha i dvostrukom pobjedom protiv Borca Banja Luka stigli su do plasmana u finale doigravanja za odbojkaškog prvaka BiH.

Zlatna odličja odbojkašicama Orašja, popularnim ŽOKICAMA uručio je predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić, a pobjednički pokal kapetanica ŽOK Orašje Patricia Stjepanović primila iz ruku predsjednika OS FBiH Miloša Jelčića.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti