Više

  Press konferencija CCI Tuzla

  Najčitanije

  Centri civilnih inicijativa (CCI)  održali su jučer (09.02.2016.) u Orašju press konferenciju na kojoj su prezentirali rezultate rada Skupštine i Vlade Županije Posavske za 2015.godinu. Konzultant Dževad Glinac i Ana Lučić predstavili rezultate monitoringa rada Skupštine i Vlade ŽP, u prošloj godini.

  -Problemi koje imaju građani u ŽP zahtijevaju ozbiljan, posvećen i naporan rad izvršne i zakonodavne vlasti ove županije i razumijevanje i pomoć od Federalne razine, napominju iz CCI-a. Ukazali su osobito na neophodnost donošenja važnih strateških dokumenata (Strategije razvoja ŽP, Strategija zapošljavanja i razvoja poljoprivrede kao i pratećih akcijskih planova) kojima smatraju da bi stvorili povoljan ambijent neophodan za privlačenje investicija čime bi se otvorila nova radna mjesta. Lučićeva je najavila i inicijativu upućenu Skupštini za održavanje tematskih sjednica, na kojim bi pravo predlaganja tema imali i sami građani ŽP.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti