Više

  Pretrage na području Odžaka i Vukosavlja

  Najčitanije

  Dana 17. svibnja 2023. godine u vremenu od 07,00 do 14,15 sati policijski službenici Uprave policije MUP-a Županije Posavske su, temeljem naloga Općinskog suda u Orašju, a pod nadzorom nadležnog tužitelja, izvršili pretrage više obiteljskih kuća, motornih vozila i ugostiteljskog objekta Hype na području općine Odžak te u suradnji s policijskim službenicima MUP-a Republike Srpske i pretragu vikendice koja se nalazi na području općine Vukosavlje, a koje koriste S.B. rođen 1986. godine, nastanjen u Odžaku, A.S. rođen 1970. godine, nastanjen u Odžaku i D.Dž. rođen 1967. godine, nastanjen u Novom Selu.

  Pretragom je pronađeno više komada vatrenog oružja i streljiva, više komada optičkih ciljnika, više komada mobilnih telefona i usb memorijskih stikova kao i prijenosno računalo te cca 170 kg srnećeg i mesa divlje svinje kao i više lovačkih trofeja. Pronađeni predmeti su privremeno oduzeti dok su imenovani S.B., A.S. i D.Dž. uhićeni zbog postojanja osnova sumnje da su počinili KD „Protuzakonit lov“ i KD „Nedopušteno držanje oružja i eksplozivnih tvari“ i smješteni u prostorije za smještaj uhićenih osoba te će nad istim biti provedeno kriminalističko istraživanje, izvijestio je glasogovornik Ministarstva unutarnjih poslova ŽP Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti