Više

  Prijava početka proizvodnje za ostvarenje federalnih novčanih potpora

  Najčitanije

  Iz Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Vlade Županije Posavske obavještavaju poljoprivredne proizvođače da izvrše prijavu početka proizvodnje na Obrascu P-1 za ostvarenje federalnih novčanih potpora za 2019. godinu, a imajući u vidu da su rokovi prijave tekli od 01.01. tekuće godine. Prijava se obavlja u Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva (Sektor poljoprivrede), svakim radnim danom od 08,00 do 16,00 sati, a za sve dodatne informacije obratiti se na tel. 031 714 364.

  Poljoprivredni proizvođači koji ne izvrše prijavu početka proizvodnje na Obrascu P-1 za ostvarenje federalnih novčanih potpora za 2019. godinu sukladno propisanim rokovima, a koji se odnose na biljnu proizvodnju, proizvodnju sjemena i animalnu proizvodnju neće ostvariti pravo na federalnu novčanu potporu. Poseban je naglasak na poljoprivredne proizvođače pšenice, soje, krmnog bilja, izvijestila je pomoćnica ministra u Sektoru za poljoprivredu Manda Oršolić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti