Više

  Prije snijega završeni radovi na asfaltiranju regionalnih cesta uz pomoć UNDP-a

  Najčitanije

  Neposredno prije snježnih padalina u Županiji Posavskoj završen je veliki dio posla na obnavljanju nekoliko regionalnih cesta novim asfaltnim slojem uz pomoć organizacije UNDP.

  -U sklopu rekonstrukcije regionalnih cesta na prostoru Županije Posavske izvedeni su radovi na regionalnoj cesti R 464 u dužini od 2.000 metara, mikrolokacija naselje Prud, naselje Gornja Dubica i naselje Novo Selo. Zatim, uspješno su završeni poslovi obnove ceste presvlačenja novim asfaltnim slojem ceste R463 Donja Mahala-Bok na dionici Tolisa-Bok u dužini također 2.000 m. Ukupna vrijednost izvedenih radova je 520.000,00 KM od čega je Vlada Županije Posavske izdvojila 220.000,00 KM, a preostali iznos od 300.000,00 KM, sukladno sporazumu između Vlade Županije Posavske i UNDP-a, osigurao je UNDP koji je proveo cijelu proceduru postupka izbora izvođača radova.  Radovi su izvedeni u studenom i prosincu 2015.godine , a sastojali su se od obnavljanja cesta asfaltnim slojem. Veći dio radova je završen tj. kompletni asfaltni radovi na obje regionalne ceste. Preostalo je da se urede bankine zajedno sa horizontalnom signalizacijom, kada to vremenske prilike dozvole, izjavio je predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić povodom projekta obnavljanja cestovne infrastrukture u Županiji Posavskoj.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti