Više

  Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je dana 14.03.2022. godine u Županiji Posavskoj potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 4706 osoba, od čega su se 4543 osobe uspješno oporavile i izliječene su, 153 osobe su preminule, a trenutno je 10 aktivnih slučajeva na području Županije Posavske.

  Trenutno stanje zaraženih u Županiji Posavskoj:
  Općina Orašje 5 osoba
  Općina Odžak 2 osobe
  Općina Domaljevac-Šamac 3 osobe.

  Broj hospitaliziranih osoba na COVID- odjelu Županijske bolnice Orašje je 1.
  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.
  Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske broj osoba koje se trenutno nalaze u samoizolaciji je 10.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
  Damir Živković, mag.oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti