Više

  Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je dana 28.03.2022. godine u Županiji Posavskoj potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 4740 osoba, od čega su se 4570 osoba uspješno oporavilo i izliječene su, 153 osobe su preminule, a trenutno je 17 aktivnih slučajeva na području Županije Posavske.

  Trenutno stanje zaraženih u Županiji Posavskoj:
  – Općina Orašje 7 osoba
  – Općina Odžak 8 osoba
  – Općina Domaljevac-Šamac 2 osobe.

  Na COVID odjelu Županijske bolnice Orašje nema hospitaliziranih osoba.

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.

  Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske broj osoba koje se trenutno nalaze u samoizolaciji je 17.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
  Damir Živković, mag.oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti