Više

  Priopćenje Kriznog stožera Ministarstva zdravstva i socijalne politike

  Najčitanije

  Krizni stožer Ministarstva zdravstva i socijalne politike Županije Posavske informira javnost da je dana 16.09.2022. godine u Županiji Posavskoj potvrđen koronavirus (COVID-19) kod 5702 osobe, od čega se 5525 osoba uspješno oporavilo i izliječene su, 161 osoba je preminula, a trenutno je 16 aktivnih slučajeva na području Županije Posavske.

  Trenutno stanje zaraženih u Županiji Posavskoj:
  -Općina Orašje 7 osobe,
  -Općina Odžak 8 osoba,
  -Općina Domaljevac-Šamac 1 osoba.

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske Orašje je poduzeo neophodne mjere stavljanja pod zdravstveni nadzor bliskih kontakata pozitivnih osoba odnosno stavljanja tih osoba pod mjere samoizolacije te planira provesti i testiranje istih osoba ukoliko razviju simptome bolesti kompatibilne s COVID-19.
  Prema informaciji Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske broj osoba koje se trenutno nalaze u samoizolaciji je 16.

  PREDSJEDNIK KRIZNOG STOŽERA
  Damir Živković, mag.oec.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti