Priopćenje za javnost: Pljačka banke u Odžaku

Najčitanije

Dana 23.01.2018 godine oko 10.20 sati PS Odžak je zaprimila prijavu da je u tijeku pljačka „Intesa Sanpaulo“ banke smještene u Titovoj ulici u Odžaku. O istom je upoznata patrola PS Odžak koja je na licu mjesta zatekla mlađu mušku osobu sa automatskom puškom koja se na njihov poziv predala. Nakon lišenja slobode utvrđeno je da je izvršitelj 20 godišnji A.H. iz Odžaka koji je zadržan i protiv koga će dežurni istražitelj sektora kriminalističke policije MUP-a poduzeti zakonom predviđene mjere. Koristim priliku zahvaliti se na suradnji građanima kao i policijskim agencijama na našem području koje su dale doprinos da se osjećaj sigurnosti na prostoru Županije Posavske digne na višu zasluženu razinu.

 

GLASNOGOVORNIK
Josip Dominković
Mag.ing.prometa

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti