Više

  Priopćenje za javnost: Pljačka banke u Odžaku

  Najčitanije

  Dana 23.01.2018 godine oko 10.20 sati PS Odžak je zaprimila prijavu da je u tijeku pljačka „Intesa Sanpaulo“ banke smještene u Titovoj ulici u Odžaku. O istom je upoznata patrola PS Odžak koja je na licu mjesta zatekla mlađu mušku osobu sa automatskom puškom koja se na njihov poziv predala. Nakon lišenja slobode utvrđeno je da je izvršitelj 20 godišnji A.H. iz Odžaka koji je zadržan i protiv koga će dežurni istražitelj sektora kriminalističke policije MUP-a poduzeti zakonom predviđene mjere. Koristim priliku zahvaliti se na suradnji građanima kao i policijskim agencijama na našem području koje su dale doprinos da se osjećaj sigurnosti na prostoru Županije Posavske digne na višu zasluženu razinu.

   

  GLASNOGOVORNIK
  Josip Dominković
  Mag.ing.prometa

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti