Više

  Program novčanih potpora u poljoprivredi i ruralnom razvoju Federalnog ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva za 2017. godinu

  Najčitanije

  Objavom Programa novčanih potpora u poljoprivredi i ruralnom razvoju za 2017. godinu u Službenim novinama isti je stupio na snagu 30. ožujka 2017. godine.

  Poljoprivredni proizvođačikoji su započeli proizvodnju u 2016. godini (prije ili poslije 01.10.2016. godine), a završili je prije objave ovog programa, kompletnu dokumentaciju dostavljaju nadležnom županijskom ministarstvu najkasnije u roku od 30 dana od dana stupanja na snagu ovog programa.

  Navedeni rokovi odnose se na slijedeće proizvodnje i to:
  biljna proizvodnja
  • uljarice (uljana repica, suncokret i soja);
  • duhan;
  • proizvodnja deklariranog sjemena;
  animalna proizvodnja
  • proizvodnja svježeg kravljeg mlijeka;
  • proizvodnja goveđeg mesa – tov junadi;
  • proizvodnja svinjskog mesa – tov svinja i
  • peradarska proizvodnja (uzgoj 18-to tjednih pilenki).

  Imajući u vidu propisane rokove mole se poljoprivredni proizvođači na koje se odnose navedene proizvodnje da u što kraćem roku kompletiraju svoju dokumentaciju u županijskom ministarstvu da bi djelatnici ovoga ministarstva isto mogli obraditi i proslijediti prema Federalnom ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva u daljnju proceduru.

  Novčane potpore

  Pomoćnica ministra poljoprivrede
  u Sektoru za poljoprivredu
  Manda Oršolić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti