Više

  Program novčanih potpora u poljoprivredi i ruralnom razvoju za 2016. g.

  Najčitanije

  Objavom Programa novčanih potpora u poljoprivredi i ruralnom razvoju za 2016.g. (Službene novine F BiH, broj: 23/16) obveza poljoprivrednih proizvođača je da u što kraćem roku podnesu zahtjeve ovom Ministarstvu za biljnu i animalnu proizvodnju i to:

  • za proizvodnju uljarica (soje), proizvodnju duhana u listu i proizvodnju sjemena kukuruza, soje i suncokreta;
  • za proizvodnju svježeg kravljeg mlijeka, proizvodnju goveđeg mesa – tov junadi, proizvodnju svinjskog mesa – tov svinja i za uzgoj 18 tjednih pilenki.

  Podnošenje zahtjeva odnosi se na one poljoprivredne proizvođače koji nisu u 2015. godini uspjeli do 01.10. podnijeti zahtjev ovome Ministarstvu zbog tehnološke nemogućnosti završetka proizvodnje. Temeljem navedenog molimo poljoprivredne proizvođače da izvrše svoje obveze da bi djelatnici ovoga Ministarstva mogli nesmetano nastaviti sa implementacijom novčanih potpora, ističu u Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Vlade Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti