Više

  Program pomoći održivog povratka-proljetna/jesenja sadnja voća na prostoru BiH

  Najčitanije

  Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica raspisalo je Javni natječaj za podnošenje prijava/zahtjeva/projekata za Program pomoći održivog povratka-proljetna/jesenja sadnja voća na prostoru BiH. Predmet javnog oglasa je prikupljanje prijava projekata fizičkih osoba –povratnika radi pružanja pomoći u realizaciji projekata podizanja i povećanja kapaciteta voćnjaka i plantažnih zasada jagodičastog voća, kroz dodjelu sadnica drvenastog voća (jabuka, krušaka, šljiva, trešanja i kalemljeni orah) i jagodičastog voća (sadnice jagode sa kompletom za navodnjavanje i folijom, sadnice maline, borovnice, kupine i aronije) za proljetnu/jesenju sadnju 2016. i 2017.g. u cilju samozapošljavanja povratnika u poljoprivredi na prostoru Bosne i Hercegovine, navodi se uz ostalo u objavljenom Javnom natječaju.

  Javni natječaj

  Obrazac prijave

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti