Više

  Radni sastanak u Skupštini Županije Posavske

  Najčitanije

  U Skupštini Županije Posavske u Domaljevcu 05.12.2019. godine je održan radni sastanak u suradnji s predstavnicom Misije OESS-a BiH. Radnom sastanku su nazočili predsjednici Klubova zastupnika u Skupštini ŽP, predsjednici radnih tijela Skupštine, Stručna služba Skupštine i ministar pravosuđa i uprave Županije Posavske Pero Radić. Tema sastanka bila je „Dosadašnje aktivnosti procesa borbe protiv korupcije“.

  Predsjednik Skupštine Županije Posavske Blaž Župarić je vodio sastanak, a predstavnica Misije OESS-a BiH Milana Memić je govorila o stanju u borbi protiv korupcije. Tijekom radnog sastanka predsjednik Tima za sprečavanje korupcije Berislav Živković je održao prezentaciju „Prevencija korupcije-aktualni procesi“.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti