Više

  Redoviti sastanak ministrice Andrić s ravnateljima škola za kraj nastavne godine

  Najčitanije

  Ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske sa suradnicima održala je danas u zgradi Vlade Županije Posavske redoviti sastanak s ravnateljima osnovnih i srednjih škola za kraj nastavne 2023./2024. godine.
  Propisani predmetni nastavni planovi i programi su u cijelosti realizirani i većina učenika je uspješno završila nastavnu godinu.
  Tijekom nastavne godine održana su i brojna natjecanja učenika. Najboljom osnovnom školom u svim sportskim natjecanjima proglašena je Osnovna škola Orašje, koja je ujedno i najbolja iz obrazovnih područja (matematike i engleskog jezika), a drugo mjesto je zauzela Osnovna škola Vladimira Nazora iz Odžaka. U konkurenciji srednjih škola prva mjesta zauzeli su srednjoškolci s područja Orašja, a za svaku pohvalu su i učenici Srednje škole Pere Zečevića iz Odžaka, koji su zauzeli drugo mjesto u obrazovnim područjima, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti