Redovno stručno usavršavanje prosvjetnih djelatnika u Županiji Posavskoj

Najčitanije

Danas su u Orašju i Odžaku, u okviru redovitog stručnog usavršavanja prosvjetnih djelatnika, održane eTwinning radionice. Domaćini radionica su bile Srednja škola Pere Zečevića u Odžaku i Srednja strukovna škola u Orašju, a organizatori su Agencija za predškolsko, osnovno i srednje obrazovanje i Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske. Radionice su vodile eTwinning ambasadorice profesorice Lejla Hujdur i Nada Sokolović.

Uz stručno vođenje eTwinning ambasadorica profesorice Lejla Hujdur i Nada Sokolović, odgojitelji, učitelji i nastavnici su imali mogućnost registrirati se na platformu, pokrenuti eTwinning projekt te kroz praktičnu realizaciju istog vidjeti konkretne koristi od eTwinning projekta za unaprjeđenje svoga rada, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti