Sastanak predsjednika Vlade ŽP Topića i izaslanstva Počasnog bleiburškog voda

Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić održao je u subotu (07.08.) sastanak sa izaslanstvom Počasnog bleiburškog voda kojeg je predvodio predsjednik PBV Marko Grbeša.

Sastanku je bio nazočan i načelnik općine Domaljevac Šamac Stjepan Piljić.
    Izaslanstvo PBV je predsjednika Topića upoznalo sa aktivnostima. Istaknuli su svoju nazočnost na misi povodom obilježavanja godišnjice smrti prvog i počasnog predsjednika Počasnog bleiburškog voda Ilije Abramovića, te da je blagoslovljen spomenik na njegovom grobu.

Misa zadušnica za Iliju Abramovića, jednog od osnivača i dugogodišnjeg predsjednika Počasnog bleiburškog voda održana je u župnoj Crkvi sv. Jakova Markijskog u Grebnicama.
    Misu zadušnicu predvodio je vlč. Ante Kutleša koji je i blagoslovio novopodignuti nadgrobni spomenik.