Više

  Stručna edukacija iz prometa

  Najčitanije

  U Školskom centru fra Martina Nedića Orašje u organizaciji Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske održan je edukacijski seminar za osobe uključene u proces osposobljavanja i provjere znanja kandidata za vozača motornih vozila.
  Na stručnoj edukaciji iz oblasti prometa prezentirane su sljedeće teme: prometna tehnika – analiza prometnih nezgoda, nova prometna signalizacija na cestama Europske unije i kriminalne radnje i prekršaji u prometu.
  Cilj edukacije je bio unapređenje struke, stjecanje novih znanja te njihova primjena u životu i praksi.
  Samo zajedničkim odgovornim i kvalitetnim djelovanjem svih uključenih u proces osposobljavanja i provjere znanja, stvorit će se pretpostavke za postizanje najvišeg stupnja sigurnosti u prometu, zaključak je sa seminara, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti